Najczęściej kupowane

Promocje

Kontakt

Warunki reklamacji

Może zdarzyć się tak, że zamówiony przez ciebie produkt ma wadę.

Jeśli tak się stanie skontaktuj się z nami.

Pamiętaj! Jesteśmy jako dostawca odpowiedzialni maksymalnie za 3 pasy tapety z wadą poklejone na ścianę. Jeśli przykleisz więcej niż 3 pasy tapety, która ma wadę reklamacja nie będzie Ci przysługiwać.

Jeśli chcesz zareklamować tapetę z wadą musisz posiadać jej etykietę. Dlatego nigdy nie wyrzucaj etykiety tapety, opakowania kleju czy innego produktu. Znajdują się na nich bardzo ważne informacje o serii produkcyjnej czy dacie ważności.

Ważne! Koszt robocizny i ewentualnych usterek nie podlega reklamacji.

Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia nam produktu wraz z wymaganymi dokumentami.

UWAGA!

1. W ofercie Sklepu internetowego znajdują się również towary – tapety niepełnowartościowe posiadające wady fizyczne w zakresie kolorystyki , wzorów , serii lub skaz i towary – tapety końcówek serii.

2. Towary wskazane powyżej oferowane są przez Sklep internetowy ze wskazaniem występującej wady lub informacją , iż są to końcówki serii oraz , iż w przypadku wad tego rodzaju towarów nie jest możliwa ich wymiana na towar wolny od wad.  

3. Towary wskazane w ust. 1 są oferowane do sprzedaży i sprzedawane na warunkach wskazanych w niniejszym  Regulaminie z wyłączeniem  możliwości  reklamacji towaru co do którego wskazano Klientowi przy przyjmowaniu  zamówienia  do realizacji rodzaju występującej wady i w zakresie tej wady .

4. Co do towarów niepełnowartościowych w zakresie wskazanych wad tych towarów przepisy o rękojmi i gwarancji nie mają zastosowania . Klient może skorzystać z uprawnień co do rękojmi i gwarancji oraz reklamować towar tylko w wypadku wad towar które nie zostały wskazane w ofercie Sklepu  przy przyjmowaniu  zamówienia  do realizacji